• Alkol
  • Alkol
  • Alkol
ÜRÜN
KORUMA

Standart üretici garantileri sınırlıdır. Oysa günümüzde tüketiciler, satın aldıkları ürün için artık her zamankinden daha geniş garanti kapsamı, daha uzun koruma ve gelişmiş ürün desteği talep etmektedirler. Elektonik perakendeciler ya da ürün/hizmet sağlayıcısı şirketler müşterilerine Assistron tarafından oluşturulan sağlanan ve yönetilen Ürün Koruma Paketlerini sunarak hem müşteri memnuniyetini hem de gelirlerini kolayca arttırabilirler Assistron, tüketicilere, kendi ürünlerini keyifle kullanma ve tam performansla faydalanma konularında yardımcı olarak, basit bir ürün tamir hizmetinin çok ötesinde kapsamlı bir ürün sahip olma deneyimi sunmaktadır.

Tüketicilerin, satın aldıkları ürünlerini keyifle ve uzun süre kullanabilmeleri için ürünlerin her zaman sağlam ve kullanıma hazır halde olmaları çok önemlidir.

Bu ürünler için ödedikleri her kuruşun karşılığını almak en doğal haklarıdır. Assistron, perakendecilere ya da ürün/hizmet sağlayıcılara, müşterilerinin satın aldıkları üründen en fazla faydayı sağlamaları ve hesaplanmayan onarım masraflarından korunmaları konusunda yardımcı olmak için çalışır.

Ürün Koruma programları, ürünlerin gerek garanti süresi içinde gerekse garanti süresi sonrasında arızalanmalarına karşı güvence sağlar. Bu sayede elektronik perakendeciler ya da ürün/hizmet sağlayıcıları, müşterileri ile uzun vadeli bir ilişki kurmayı garantiler. Assistron ürün koruma ve garanti uzatım hizmetleri, sadece teknolojik ürünlere değil, çok geniş bir yelpazede, garanti belgesi olan her türlü tüketici ürününe verilebilmektedir.. Bu süreçte meydana gelebilecek arızaları en kısa sürede tespit etmek ve ücretsiz onarımını sağlamak için Assistron, ülke çapında geniş bir yetkili servis ağı ile çalışır. Böylece, en kaliteli hizmeti en kısa sürede alan tüketiciler, ürünlerinin korunması ile ilgili üst seviyede benzersiz bir müşteri memnuniyeti yaşarlar.

Version 1.1