• Alkol
  • Alkol
  • Alkol
  • Alkol
TEKNİK
DESTEK

Ürünlerin giderek daha karmaşık hale gelmesi ile birlikte tüketiciler daha fazla ve üst seviyeli müşteri desteğine ihtiyaç duymaya başladılar. Assistron, müşterilerine özen gösterip onların sorunları ile ilgilendikçe perakendeci ya da ürün/hizmet sağlayıcısı daha fazla memnun müşteriye sahip olur. Memnun müşteriler de memnuniyetlerini her platformda diğer müşterilerle paylaşırlar. Assistron, müşterilerin satın aldıkları ürün ile ilgili yaşadıkları sorunun çözümüne yönelik telefonda, internette veya yerinde aldıkları hizmetin her zaman en üst seviyede olmasını sağlamaktadır. 365 gün hizmet veren çağrı merkezindeki yetkin personeli ile Assistron, bir çok tüketici sorununu daha ilk aramada telefonda çözerek uzaktan sorun giderme ve teknik desteğiyle tüketicilerin memnuniyetini garanti altına alır.

Assistron, tüketicilere gerekli durumlarda geçici yedek ürün temin ederek ürünün kesintisiz kullanımını sağlar. Assistron, tüketicilerin her zaman en iyi hizmeti almalarını garanti altına almak amacıyla, Türkiye'nin her yerinde en kaliteli ve yetkin yetkili teknik servis ekipleriyle ve en yeni teknolojiyi kullanarak hizmet verir.

Tüketici, ihtiyacı olan her durumda hizmet alabilir.

Üretici garantisi kapsamındaki durumlarda tüketici ile üretici arasında köprü kurarak tüketici adına arıza onarım sürecini takip eder. Böylece tüketici her ürün için ayrı ayrı servis telefon numaralarını hatırlamak, aramak ve takibiyle uğraşmak zorunda kalmaz.

Uzatılmış garanti kapsamındaki durumlarda tüketici, kesintisiz hizmeti almaya devam eder. Tek bir telefon numarası ile ihtiyacı olan tüm desteğe kolaylıkla ulaşmaya devam etmenin keyfini üretici garantisi bittikten sonra da yaşamaya devam eder.

Kapsam dışındaki durumlarda onarım hizmeti almak isteyen tüketici, karşısında kurumsal bir hizmet anlayışı bulur.

Her türlü garanti kapsamı harici olan arızanın onarımıyla ilgili kapı kapı dolaşmak zorunda kalmadan ve baştan onarımın yaklaşık ne kadara mal olacağını öğrenerek karar verir. Onarım yaptırmaya karar verdiğinde ücretini ödeyerek sanki kapsam dahilindeymiş gibi destek hizmeti alır.

Version 1.1